Teknik Yardım

Profesyonellere yönelik hizmet.

Sigma, şantiyelerde size danışmanlık yapar ve yardımcı olur.
Teknisyen ve mühendislerden oluşan Teknik Destek Departmanımız (TDD), sizleri dinlemeye ve şantiyelerde size eşlik etmeye hazırdır. Ekibimiz, uzman ve kişiselleştirilmiş önerilerin yanı sıra uygulama yardımı sağlamak için de hizmetinizdedir.
 
Ürünlerimizle ilgili teknik bilgilere, uygulama yöntemlerine ilişkin belirli bilgilere veya alet seçimine ilişkin açıklamalara ihtiyacınız varsa, Sigma satış noktalarımızdan birine gidebilir veya iletişim formunu kullanarak bizimle temas kurabilirsiniz.
 
Bina boyalarımızın veya ETI (Dış Cephe Termal Yalıtım) sistemlerimizin belirli bir şekilde uygulanmasını gerektiren işlerde, teknik bir danışman şantiyeye gelecek ve başlangıç aşamasında sizlere yardımcı olacaktır. Söz konusu danışman, işi en uygun şekilde yürütebilmeniz için en doğru çözümleri sunabilecek kapasitede olacaktır.

Kullanım tavsiyemiz.

Departmanımız, distribütörümüz Sigma ile yakın işbirliği içerisinde, talep üzerine tavsiyelerde bulunmaktadır. Bu tavsiyeler, özellikle işlenecek ortamın durumu ve kullanılacak boya çözümlerini açıklamaktadır. Bu tavsiyeler, TKT  başlıklı bir belgenin konusudur.
Daha fazla bilgi için Sigma satış noktanıza gidiniz